Yenimahalle Halı Yıkama Ankara'da En İyi Halı Temizleme Firması

Yenimahalle Halı Yıkama

Yenimahalle Halı Yıkama

Yenimahalle Halı Yıkama İle Ankara'da En İyi Halı Temizliği

Evlerde ve iş yerlerinde çok farklı amaçlar için kullanılabilen zemin kaplama ya da duvar kaplama gibi farklı türdeki halıların temizliğini sağlamak amacıyla yapılan hizmetlere halı yıkama denir. Halıların zarar görmemesi için tıpkı Yenimahalle halı yıkama firmamızdaki gibi, profesyonel bir şekilde yıkanması gerekmektedir. Eğer profesyonel bir şekilde yıkama yapılmadığında yapılan temizlik maalesef iyi bir sonuç vermemektedir. Evlerde geleneksel yöntemlerle yapılmaya çalışan halı temizlikleri ise sadece gereksiz su ve deterjan tüketimine neden olmaktadır. Büyük şehirlerde halı temizlemeye ise çoğu belediye tarafından hem su tüketimini yeterli düzeyde tutma hem de site ya da binalarda kurutma işlemi yapılmasına müsaade edilmediğinden yasaklanmıştır.

Evlerde geleneksel yöntemlerle yıkanan halıların yüzeylerinde giderilemeyen lekeler ve alt tabakalardaki bakterilere ulaşmak çok zor olduğundan insanlar artık daha kolay olan salı yıkama hizmeti almaya başlamıştır. Yenimahalle halı yıkama, halıları güvenle ve kaliteli malzemelerle yıkamanın en iyi adresi olarak hizmet vermektedir.

Neden Profesyonel Halı Yıkama?

Kültürümüzde önemli bir yere sahip olan halılar, ev ve ofislerde birçok amaç için kullanılmaktadır. Neredeyse her zemin türüne göre farklı halıları dört mevsim kullanırız. Bundan dolayı mevsimsel geçişlerde özellikle halılarda kirlenme, tozlanma gibi olaylar çok sık yaşanmaktadır. İlk başta üst yüzeylerde toplanan kirler, zamanla derinlere inerek bakteri oluşumu sağlarlar. Kirler, tozlar sayesinde oluşan bakteriler, sağlığımızı tehlikeye atmaktadır. Sağlığımızı etkileyen bu durumu önlemek adına halı yıkama işlemi yapılmalıdır.

Yenimahalle Halı Yıkama Yenimahalle Halı Yıkama

Yenimahalle Halı Yıkama Hizmetini Kimler Alabilir?

Halılar genellikle zemin kaplama için kullanılır. Bundan dolayı kirlenme ve tozlanmaları çok kısa sürede olmaktadır. Mevsimsel nedenlerden dolayı kirlenmeler olabileceği gibi kullanan kişiler tarafından gerçekleşen kirlenmeler de olabilmektedir. Yenimahalle halı yıkama hizmeti herkes tarafından dilendiği an alınabilen bir hizmetidir. Özellikle küçük çocukları, bebekleri olan aileler, evlerinde kedi, köpek, kuş gibi evcil hayvan besleyen kişiler, kışın soba ve kalorifer gibi ısınma araçları kullanan kişiler, iş yerlerinin çok sık kullanılan alanlarında halılara sahip iş yerlerinin düzenli aralıklarla halı yıkama hizmeti almaları gerekir.

Halı Yıkama Hizmeti Nasıl Alınır?

Evlerinizde ve ofislerinizde kullandığınız halıları yıkatmak istediğinizde iletişim numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Daha sonra ise firma yetkililerimiz sizlerin müsait olma durumuna göre halılarınızı almak için evlerinize ve ofislerinize gelir. Yıkanması istenen halıların türleri ve boyutlarına göre Yenimahalle halı yıkama fiyatları çıkarılır. Halı modellerine ve kaç adet halı alındığına göre belirlenen ödeme bilgisinin yer aldığı bir fatura sizlere verilir. En kısa sürede halılarınız temizlenir, kurutulur ve adresinize yeniden ücretsiz bir şekilde teslim edilir.

Ankara Yenimahalle Halı Yıkama Hizmetimiz

Halılar modern teknoloji sayesinde birbirinden farklı iplik türleri ve modellerde üretilebilmektedir. Bundan dolayı yıkanma işlemi çok önemlidir. Sadece su ve basit halı şampuanları kullanarak doğru bir hizmet alamazsınız. Bunun bilincinde olan firmamız, en yeni teknolojiler kullanarak üretilmiş halı yıkama ve kurutma cihazları, halı temizleme işlemine uygun sağlık bakanlığı onaylı kimyasal ve doğal iki farklı halı şampuan türü ile temizleme işlemi yapmaktadır.

Halılarınız evlerinizden teslim alındıktan sonra araçlarımıza yüklüyoruz. Hemen ardında da yıkama hizmeti verdiğimiz Yenimahalle halı yıkama fabrikamıza getiriyoruz. Araçlardan indirilen halıları, önce kabaca tozlarından arındırıyoruz. Model ve iplik türlerine göre uygun cihazların olduğu yıkama odalarına alınır ve halı temizleme işlemi başlar. Halı yıkama suyunun sıcaklığını ise, halının iplik türüne göre belirliyoruz. Halıların yüzeyindeki motiflerin ve ipliklerin zarar görmemesi adına her halı için aynı sıcaklık kullanılmamaktadır. Halıların yüzeylerinde genellikle içecek ve yemek lekeleri olmaktadır. Bundan dolayı uygun halı şampuanları kullanılarak lekeler üzerinde bölgesel çalışmalar yapıyoruz. Bu işlemleri, eğitimli ve deneyimli personellerimiz tarafından kullanılan cihazlarla, profesyonel olarak gerçekleştiriyoruz.

Leke Temizlemede Lider Firma: Yenimahalle halı yıkama

Halı yıkama işlemlerinde halı cinsine en uygun şampuanlarla köpürtme, üst ve alt yüzey temizliği yapıyoruz. Daha sonra ise durulama işlemi için halıları durulama odalarına taşıyoruz. Durulama esnasında ilk sudan sonra lekelerin kontrolü sağlanır. Leke temizleme işlemi başarılı ise durulamaya devam ediyoruz. Eğer leke halı yüzeyinde hala duruyorsa yeniden halı modeline uygun kimyasal şampuanla leke temizliyoruz. Daha sonra da bu şekilde durulamaya devam ediyoruz. Durulama esnasında halı içerisinde şampuan kalıntısı kalmayana dek yeterli su kullanarak halıyı duruluyoruz. Daha sonra halılar kısa süre bekletip, kurutma odalarına alıyoruz. Kurutma odaları halı türlerine uygun sıcaklıklarda olmaktadır. Kurutma işleminin ardından halılarınızı streçleme makinesi ile streçliyoruz. Hemen ardından da Yenimahalle halı yıkama ekibimiz tarafından evlerinize teslim edilmesi için halılarınızı araçlarımıza yüklenerek; ücretsiz bir şekilde teslimatını yapıyoruz.

Halı Yıkamada Lider Marka, Yenimahalle Halı Yıkama

Yıllardır halı yıkama üzerine çalışan firmamız, halı temizleme sektöründeki tüm gelişmeleri takip ederek; kendisini sürekli geliştirmeye devam etmektedir. Bu nedenle halılarınızın türlerine uygun temizleme işlemleri yapılması için uygun halı şampuanları ve cihazları kullanıyoruz. Ayrıca personellerimiz düzenli aralıklarla temizleme eğitimleri alarak çalışmaktadır. Halıdaki leke ve tozlara karşı tüm müdahaleyi ustalıkla yapıyoruz. Daha sonra da ilk günkü kadar temiz hale getirdiğimiz halılarınızın nakliyesini ücretsiz yapıyoruz.

Yenimahalle Halı Yıkama Firmamıza 7/24 Ulaşın, En İyi Halı Yıkama İle Hemen Tanışın

Halı yıkama esnasında halılara herhangi bir zarar gelmemesi adına titizlikle çalışıyoruz. Ayrıca firmamızın sağlamış olduğu tüm halı yıkama hizmetleri garantimiz kapsamındadır. Aldığınız hizmetlerde herhangi bir sebeple istenmeyen bir sonuçla karşı karşıya kalmanız durumunda sorumluluk firmamıza aittir. Akabinde, talebiniz kabul edip, gereği yapıyoruz. Bugüne kadar piyasaya verdiğimiz hizmet güvencesi ve halı yıkamada lider bir marka olmamızı; hizmeti verirken müşterilerimize sağladığımız %100 güvenceye borçluyuz. Yenimahalle halı yıkama üzerine yılların tecrübesi ve piyasadaki en uygun fiyatları sunan firmamızdan halı yıkama hizmeti almak için ana sayfamız üzerinden iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.

Ayrıca Yenimahalle halı yıkama firmamızı Facebook'ta da takip edebilirsiniz.DİĞER BÖLGELERMamak halı yıkama firmaları arasında en çok tavsiye edilen halı yıkama fabrikası olarak halı yıkama ihtiyaçlarınızda en uygun halı yıkama fiyatları ile siz değerli müşterilerimizin ilk tercihi olmaktan mutluluk duyuyoruz.