Pursaklar Halı Yıkama - Ankara Kantekin Halı Yıkama Fabrikası

Pursaklar Halı Yıkama

Pursaklar Halı Yıkama

Pursaklar Halı Yıkama

Pursaklar halı yıkama olarak size en iyiyi sağlaya devam ediyoruz. Bu içeriğimize geçmeden önce halı yıkamanın tanımını kısaca özetlemek istiyoruz. Halı yıkama, evlerimizi dizayn ederken zemin kaplaması için kullandığımız çeşitli ebat ve türlerde olan halılarda oluşan kir ve lekelerin temizlenmesi ve halının kurutulması işlemini kapsamaktadır. Belirli aralıklarla yapılabileceği gibi lekelerin halının alt kısmına nüfuz etmeden temizlenmesi için kirlenmenin olduğu kısa süre içerisinde de yapılabilir.

Şehirleşmenin ve halı türlerinin az olduğu zamanlarda insanlar halıları temizleme işlemlerini su ve deterjandan ibaret sanmaktaydı. Çünkü yüzeyde oluşan kirlerden arındırılırsa halı temizlemenin yeterli olduğuna inanmaktaydık. Fakat gelişen teknoloji ile temizlik sektöründe de bazı değişmeler meydana gelmesi ile halıların eski usulle çokta iyi temizlenmediği gözler önüne serildi. Bu gelişmeler ile özellikle büyükşehirlerde su tüketimini ciddi şekilde etkileyen halı temizliklerine artık izin verilmemeye başlandı.  Bundan dolayı halı yıkama işlemini daha profesyonel ve az su kullanımı ile gerçekleştiren halı temizleme şirketlerine ihtiyaç doğdu. Pursaklar halı yıkama hizmeti veren firmamız bu konuda gerekli deneyime sahip profesyonel kadroyla bu ihtiyacı karşılamaya adaydır.

Evlerden ücretsiz bir şekilde alınan halılarınızı uygun temizleme işlemleri ile temizledikten sonra yeniden evlerinize teslim eden firmamız Pursaklar halı yıkama alanında uzman temizleme personelleri, uygun cihazlar ve Sağlık Bakanlığı onaylı deterjanlar kullanarak bu hizmeti sizlere sunmaktadır.

Pursaklar halı yıkama

Halı Yıkama Dönemleri Var mıdır?

Halıların kesin olarak şu mevsimlerden yıkanması gerekir diye bir zorunluluk yoktur. Ancak insanlar evlerinde ve ofislerinde kullandıkları halıları genellikle kirler aşırı derecede belli olduğunda yıkatır. Aslında bu çok yanlış bir düşüncedir. Halılar üzerinde biz görmesek de zamanla toz partiküllerinden bakteriler oluşmakta ve sağlığımızı riske atmaktadır. Neredeyse evimizin her köşesinde bulunan halılar, sağlık açısından oldukça önemlidir. Örneğin evinizde küçük çocuğunuz varsa, halı üzerinde oyun oynarken bu tozları yutar. Buna bağlı olarak da ciddi sağlık sorunları oluşabilir. Kimse, özellikle de çocuklar sağlıksız bir ortamda kalmayı hak etmez. Bundan dolayı halılarınızı belli aralıklarla yıkatmalısınız. Böylece hem kendi sağlığınız hem de sevdiklerinizin sağlığını da koruma altına almış olursunuz.

Halılar genellikle sonbahar ve ilkbahar aylarında temizlenir. Hepimiz bahar temizliği ile anılan bu döneme dek gelmişizdir. Kış aylarında soba, kaloriferler tozlarından, islerden, yazın ise cam ve kapı açılımından kaynaklı kirlenmeler oluşmaktadır. Ülkemizde temizliğe oldukça fazla önem verildiğinden bu aylarda halılar için mutlaka profesyonel bir yardım alınarak, bilinçli halı yıkama işlemi yapılmalıdır.

Pursaklar Halı Yıkama Yanıtlıyor: Halıların Yıkanması Nasıl Bir İşlemdir?

Halı yıkama işlemi profesyonellik gerektiren bir işlemdir. Sanıldığının aksine sadece su ve deterjan kullanımı değildir. Pursaklar halı yıkama firmamızda, halılarınızı evinizden aldıktan sonra uygun cihazlar kullanarak, iplik türüne ve modeline göre ayırıyoruz. Poly amid yani naylon halıların türüne; polypropylene, akrilik ve polyester olmasına göre temizlikte kullanılan sıcak su derecesi, deterjan, kurutma derecesi değişir. Bunlar profesyonellik gerektiren işlemlerdir. Bilinçsizce yapılan her halı yıkama işlemi halıyı temizlemediği gibi kullanım ömrünü de azaltmaktadır.

Evlerde üstün körü yapılan işlemlerde halı içerisinde kalan deterjanlar halılarınız iplik türüne zarar vermektedir. İnsan gücü ile ne kadar su kullanılırsa kullanılsın, halının içerisine gizlenen deterjanlar arındırılamaz. Bu sadece bol su kullanımına neden olur. Ayrıca bu hem yüksek fatura hem de boşa yorulmanız demektir. Halılarınızı güvenle teslim edeceğiniz Pursaklar halı yıkama firmamız tarafından gerektiği kadar deterjan ve su kullanımı yapılmaktadır. Bu küçük detay sayesinde hem kendi ekonominiz hem ülke ekonomisine katkı sağlayabilirsiniz.

Pursaklar Halı Yıkama Olarak İşlemini Nasıl Yapıyorsunuz?

Pursaklar halı yıkama firmamızın ayrıcalıklarından yararlanmak isterseniz bizi 7/24 arayabilirsiniz. Aramanızın ardından çağrı merkezi yetkilimiz adresinizi alarak; konumunuza yakın personelleri yönlendirecektir. Müsait olma durumunuza göre istediğiniz saatlerde halılarınızı teslim alan bir sistemle çalışmaktayız. Tamamıyla müşteri memnuniyeti odaklı olan çalışma sistemi uyguluyoruz. Bu nedenle halılarınızı teslim alırken hangi türde kaç tane halı alındığı m2 üzerinden hesaplıyoruz. Ardından da sizlere fiyat ve teslimat bilgilerini içeren bir fatura teslim ediyoruz.

Halı yıkama fabrikamıza getirilen halılarınız, iplik türlerine göre ayrılır ve yıkama odalarına konulur. Yıkama işlemini son teknolojiler kullanarak tasarlanana cihazlarla yapıyoruz. Halılar üzerinde bulunan lekelere göre uygun halı şampuanları kullanıyoruz. Halılar üzerinde yer alan tüm leke çeşitlerine göre temizleme yöntemleri yapıyoruz. Halılarda yıkama işlemlerini şu sıraya göre gerçekleştiriyoruz; halıları uygun sıcaklıklarda bekletiyoruz. Bu işlem sayesinde halıları yumuşatıp, lekeleri de kolayca çıkartıyoruz.

Halılarınızı durulama yapılması için durulama odalarına götürüyoruz. Durulama esnasında tazyikli su yardımı ile halının içerisinde şampuan kalıntısı kalmayana kadar temizliyoruz. Daha sonra sudan arındırılan halıları kısa süre bekletiyoruz. Buradan da kurutma odalarına alıyoruz. Yaz ve kış ayı fark etmeksizin halılarınızı kurutma odalarında kurutuyoruz. Bundan dolayı her mevsim güvenle Pursaklar halı yıkama işlemi yaptırabilirsiniz. Kurutulan halılar halı streçlemesi ile paketliyoruz. Daha sonra evinize teslim edilmesi için personellerimizle araçlara yüklüyoruz. Bu işlemin ardından söz verilen teslimat süresi içinde evlerinize ücretsiz bir şekilde getiriyoruz.

Halı Yıkamada En İyi Firma: Pursaklar Halı Yıkama Fabrikası

Pursaklar halı yıkama firmaları içinde önemli bir yere sahip olan halı yıkama firmamız yıllardır en iyi firma olarak bilinmektedir. Verdiğimiz hizmet kalitesi ve uygun fiyat garantisi ile müşterilerimizin ilk tercihi olmaya devam ediyoruz. Kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı sağlamak adına halı yıkama işlemlerinde firmamızdan kaynaklı bir problem ve gecikme yaşanması durumunda sorumluluk üstlnmekteyiz.

Halı yıkama üzerine en iyi fiyat garantisi sunan firmamız, halılarınızı m2 hesabına ve halıda kullanılan iplik, işçilik türüne göre fiyatlandırmaktadır. Kapıda ödeme seçenekleri sunan Pursaklar halı yıkama firmamız ile teslimat öncesi ya da teslimat anında ödeme yapabilirsiniz. Tüm fiyat işlemleri faturalama ile müşterilerimizin bilgisine sunulmaktadır.

Güvenli ve kaliteli malzemeler kullanarak sağladığımız halı yıkama hizmetimizi ne zaman almak isterseniz sizlere 7 gün 24 saat yardımcı olmaya çalışan destek personellerimiz ile görüşebilirsiniz. Pursaklar halı yıkama firması olarak yaşam alanlarınızı süsleyen halıların uzun kullanım ömrü olması için profesyonel bir temizlik hizmeti anlayışı ile hizmet vermekteyiz.

Üstelik Pursaklar halı yıkama şirketimizin kampanyalardan haberdar olabilmek için bizi Facebook'ta da takip edebilirsiniz.DİĞER BÖLGELERMamak halı yıkama firmaları arasında en çok tavsiye edilen halı yıkama fabrikası olarak halı yıkama ihtiyaçlarınızda en uygun halı yıkama fiyatları ile siz değerli müşterilerimizin ilk tercihi olmaktan mutluluk duyuyoruz.