Ankara Halı Yıkama - Kantekin Halı Yıkama Fabrikası

Ankara Halı Yıkama

Ankara Halı Yıkama

Ankara Halı Yıkama

Temizlik işlerinin hepsi detaylı ve titizlik isteyen işlerden oluşur. Bu nedenle Ankara halı yıkama olarak her halıya kendi halımız gibi davranıyoruz. Ayrıca halı yıkama için yılda bir veya iki defa Ankara halı yıkama firmalarından destek alınması sağlık bir yaşam alanı için elzemdir. Eskiden evde veya sokakta yıkanarak temizlenen halılar günümüzde halı yıkama fabrikalarında yıkanmaktadır. Mamak Ankara halı yıkama hizmetlerimizi halılarınızı evden alarak gerçekleştirmekteyiz. Halı yıkama sırasında kullanılan ekipman ve ürünler insan sağlığına zararlı olmayan türden seçilmektedir. Çocuk odalarında kullanılan halılar yapıları itibariyle hassas dokulu ve alerjik olmayan malzemelerden seçilmektedir. Buna özel olarak da bakım yapılması gereklidir.

Ankara halı yıkama hatırlatmak isteriz ki halı yıkama yapılırken halının özelliklerine uygun malzeme ve yıkama biçimi seçilmesi önemlidir. Halılar evlerde en çok kirlenen eşyaların başında gelir. Yerlerde soğuğu kesen ve dekorasyonu sağlayan halı tüm odalarda kullanılır. İş yerlerinde, otellerde ve restoranlarda da halı kullanımı yaygındır. Evlerde kullanılan halıların yılda en az iki defa temizlenmesi genellikle yeterli olmaktadır. İş yerlerinde kullanılan halıların daha sık temizlenmesi tavsiye edilmektedir. Özellikle ayakkabıyla dolaşıldığı için her türlü mikrobu içinde barındırmaktadır. Halı koyulan alanlar daha çok ev hissi sağladığı için birçok yerde dekoratif olsa da kullanılmaktadır. Firmamız nerede kullanıldığı fark etmeksizin tüm halılar için yıkama işlemi gerçekleştirmektedir.

Ankara halı yıkama

Halı Yıkamada Dikkat Edilmesi Gereken Konular Nelerdir?

Ankara halı yıkama hizmeti veren firmamız halının üzerinde bulunan lekelere ve halının özelliklerine göre işlem gerçekleştirir. Halılarda bulunan lekeler arasında en çok rastlananları; çay lekesi, kahve lekesi, yemek lekesi, çamur, çocukların oyun hamuru, gazlı içecek lekesi, sakız yapışması sonucu oluşan leke, mum lekesi ve yağ lekesidir. Bu lekelerin hepsinin yıkamadan önce müdahale edilerek çıkarılması gerekir. Halı yıkama sırasında yapılan işlemler sonucu kalıcı olarak leke yok edilir. Makine halısı ve el dokuması halının yıkama koşulları farklıdır dolayısıyla aynı işlemler uygulanmaz. Doğal halı şampuanları tercih edilmelidir. Halı yıkama yapılırken kontrollü olarak işin takibi yapılmalıdır. Olumsuz bir durumla karşılaşıldığında anında müdahale ile sorun çıkmadan engel olmak gerekir.

Ankara Halı Yıkama Firmamızın Halı Yıkama Çeşitleri

Halıların yapısına uygun olarak yıkama işlemi tamamlanır. Bu sayede müşteri memnuniyeti sağlanmış olur. Müşteriler her zaman halılarını tertemiz görmek isterler. Zorlu lekeler olsa bile yıkama sonunda çıkmasını beklerler. Eğer halıda bulunan leke çıkmayacak özelliklere sahipse bu durum müşteriye açıklanmalı ve halı yıkama bu bilgi doğrultusunda yapılmalıdır. Sonuçtan memnun kalmayan müşteri sıkıntıların oluşmasına sebep olabilir. Halı yıkama yapacak olan personelin alanında bilgili ve tecrübeli olması işlem yapılırken sorunsuz bir işleyiş sağlanmasına yardımcı olur. Halı yıkama işlemi gerçekleştirdiğimiz çeşitler arasında; el dokuması halı yıkama, ipek halı yıkama, otel halısı yıkama, yat halısı yıkama, makine halısı yıkama, deri halı yıkama, nepal halı yıkama, yerinde halı yıkama, kuru köpük halı yıkama ve cami halısı yıkama gibi birçok çeşit sayılmaktadır.

Ankarahalı yıkama olarak her türlü halının özel koşullarda ve uygun bir şekilde yıkanması için çalışıyoruz. Halı yıkama için kullanılan malzemeleri her halı için farklı olarak seçiyoruz. Bu yüzden yıkayacağımız her her halıya farklı uygulama yapıyoruz. Müşteri taleplerine göre veya uzman personelimizin yönlendirmesiyle halı yıkama türünü seçiyoruz. İşlerin doğru ve gerektiği gibi yapılması için müşterilerden gelen halılar gruplara ayrılarak işleme tabi tutulur. Özel olarak kurutma işlemine tabi tutulan halıların nemlenmeden tamamen kurutulması sağlanır. Bu şekilde halılarda gereksiz kokuların oluşmasının önüne geçilmektedir.

Yerinde Halı Yıkama Makinesi İle Hizmet

Halı yıkama makineleri sayesinde Ankara'da yerinde halı yıkama seçeneğiyle müşterilerimizin gözünün önünde işlem yapıyoruz. Bu sayede yapılan temizliği gördükleri ve nasıl işlem yapıldığına tanık oldukları için müşterilerin içi rahat etmektedir. İş yerlerinde, evlerde, camilerde, otellerde, yerinde halı yıkama hizmeti veriyoruz. Halıların yerden kaldırılarak fabrikalara götürülemeyeceği durumlarda makine ile kolaylıkla halı temizliği yapıyoruz. Personelimiz halı makinesinin özelliklerini ve hangi halıya ne şekilde muamele yapılacağını bilen kişilerden oluşur. Günlük işlerinizin aksamaması ve iş hayatınızın etkilenmemesi için istediğiniz saatte gelerek halı yıkama yapı. Böylece halılarınız tertemiz olur. Hijyenik şekilde temizlenen halıları kısa sürede kullanmanız mümkün olmaktadır.

Ankara Halı Yıkama Firmamızın Halı Kurutma Yöntemleri

Ankara halı yıkama firmamızdaki halı yıkama makinesiyle evde halınız yıkandığında asarak temiz havada kurumasının sağlayabilirsiniz. Yerinde halı yıkama işlemi yapıldığında makinelerin vakumlu çekiş gücü sayesinde kısa sürede kuruması mümkün olmaktadır. Fabrikada yıkama yapıldığında kurutma makinelerine koyulan halıların iyice sıkılması ve tamamen kurutulması sağlanır. Halı yıkamada en önemli konulardan biri de kurutma işlemidir. Nemli kalan halılarda kötü kokuların oluştuğu görülmektedir. Ayrıca müşteriler halıyı alır almaz hemen kullanmaya başlamazlarsa lekeler oluşmasına sebep olur. Bu yüzden Ankara halı yıkama firmamızda yıkanan halılar tamamen kurutulduktan sonra, en kısa sürede müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu yüzden nemli kalma ve koku gibi sorunların da önüne geçiyoruz.

Prefesyonel Temizliğin Adresi: Ankara Halı Yıkama

Ankara halı yıkama olarak müşterilerin memnuniyeti ve onların taleplerine uygun hizmet vermek temel amacımızdır. Bu doğrultuda en son teknoloji makinelerle ve uygun malzemelerle halı yıkama işlemini yaparız. Halılarınızı ev veya iş yerinde tertemiz kullanmanızı sağlarız. Kullanılan özel halı şampuanlarının kokusu ve özelliği sağlığa zararlı olmayan bitkisel içeriklerden seçilmektedir. Bu sayede evinizde tüm odalarda veya iş yerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ankara halı yıkama firmamızdaki personelimiz tarafından adresinizden alınan halılarınızı firmamıza getiriyoruz. Ardından da size ait olan halıları özel olarak etiketliyoruz. Ayrıca halıların karışmaması ve uygun temizlik yapılması için gereken bilgiler personelimiz tarafından yıkama işleminde görevli olan personele bildirmektedir. Halılarınız yıkandıktan sonra kurutma işlemi için bir süre bekliyoruz. Hemen sonrasında adresinize getirerek teslim ediyoruz. Profesyonel olarak hizmet veren Ankara halı yıkama firmamıza bir telefonla ulaşmanız mümkündür.

Üstelik Ankara halı yıkama fabrikamızın kampanyaları için bizi Facebook'ta da takip edebilirsiniz.DİĞER BÖLGELERMamak halı yıkama firmaları arasında en çok tavsiye edilen halı yıkama fabrikası olarak halı yıkama ihtiyaçlarınızda en uygun halı yıkama fiyatları ile siz değerli müşterilerimizin ilk tercihi olmaktan mutluluk duyuyoruz.