Abidinpaşa Halı Yıkama - Halı Koltuk Stor Perde Yıkama

Abidinpaşa Halı Yıkama

Abidinpaşa Halı Yıkama

Abidinpaşa Halı Yıkama

Ankara Abidinpaşa halı yıkama olarak halıların evlerdeki en temel eşyaların başında yer aldığını biliyoruz. Bu nedenle evlerimize şık görüntü katmasını istediğimiz halıların, bakımlı ve temiz olmasının da modeli kadar önemli olduğunuz biliyoruz. Abidinpaşa halı yıkama firmaları içinde en çok tavsiye edilen Mamak Halı Yıkama servis araçlarımızla halılarınızı yıkama merkezimize getiriyoruz; halılarınızı cinsine, özelliklerine ve yapılarına göre ayrıştırıyoruz. Abidinpaşa halı yıkama firmamıza teslim ettiğiniz halılarınıza en az sizin kadar değer veriyoruz. Bu yüzden her sürecinde özenle çalışıp evlerinize tertemiz olacak şekilde teslim ediyoruz.


Halı Yıkama Hizmetinde Nelere Dikkat Ediyoruz?

Evimizin her odasında bulunan ve her an temas ettiğimiz eşyaların en başında halılar gelir. Bundan dolayı, halı temizliği evimizin hijyeni ve sağlığımız adına çok önemlidir. Abidinpaşa halı yıkama işlemine başlamadan önce halıları cinsine göre ayırmak çok önemlidir. Halılar, yapıları gereği kiri derinliklerinde saklayabilir. Bu nedenle üzerinde kir göstermese bile iç yüzeyi kirli olabilir. Her daim ayak altında olduklarından, ister istemez lekelenme meydana gelmektedir. Ayrıca küçük çocuk sahibi ebeveynlerin anlayabileceği üzere, çocukların kazayla döktüğü yiyecek ve içecek artıkları derin lekelerin oluşmasına sebebiyet verebilir. Bu lekeleri çıkarmak her zaman kolay olmayacaktır. Yağlı yemekler, çay lekeleri ve meyve sebze lekelerini sıkça karşılaştığımız zorlu lekelere örnek olarak gösterebiliriz.

Tanıtım Filmimiz


Toplumumuzda her yemekten sonra ve evimize gelen halılarımıza ayak basan her misafirimiz için hazırlayacağımız ikramların en başında gelen çay çok sevilen içeceklerden biridir. Bu kadar sık içildiğinden özellikle beyaz veya açık renkli halılarda görülen kaçınılmaz lekelerden biri olmaktadır. Halıda çay lekesi halının ön ve arka tarafının özenle yıkanmasıyla çıkar ve yıkama merkezinde göstereceğimiz özenle lekelerinizden eser kalmaz

Abidinpaşa Halı Yıkama Olarak Yıkamada Hangi Ürünler ve Yöntemleri Kullanıyoruz? Nelere Dikkat Ediyoruz?

Halı yıkama işlemlerinde sıcak su kullanmaktan kaçınıyoruz. Sıcak su kullanımında halınız deforme olabilir veya renklerinde solma ve dokusunda bozulmalar yaşanabilir. Mamak ve Abidinpaşa Halı Yıkama markası olarak halınızı en bakımlı haliyle size teslim ediyoruz. Bu nedenle tüm yıkamalarda halınızın türüne uygun sıcaklıkta su kullanıyoruz. Bu nedenle su tazyik derecesine de son derece dikkat ediyoruz. Sert yapıya sahip olan halıların bile şiddetli tazyik karşısında ilmiklerinin hasar alma ihtimali vardır. Halınızın deformasyona uğramaması için gereken tüm özeni gösteriyoruz.

Halılarınız dışarıdan lekeli veya lekesiz de görünse ve hatta her gün tozunu aldığınızı söyleseniz bile kir ve tozlar halının en derinlerine kadar iner. Bu yüzden yıkama merkezimize teslim edilen halılarda halı yıkama işlemi gerçekleştirmeden önce toz alma işlemi yapıyoruz. Halı yıkama kadar önemli olan bir diğer nokta halıların durulanmasıdır. Halıları çok iyi şekilde durulamak gerekir. Eğer halılar iyi şekilde durulanmazsa içerisinde deterjan, sabun ve diğer çeşitli kimyasal maddelerden kalıntılar barındıracaktır ve bunlar zamanla halınızın yıpranmasına neden olur. Halılarınızı uzun süre kullanabilmeniz için en iyi şekilde durulanıp durulanmadığına dikkat ediyoruz. Daha sonra tüm kontroller yapıldıktan sonra Abidinpaşa halı yıkama servisimizle teslim ediyoruz.

Abidinpaşa Halı Yıkama İle Antibakteriyel Halı Yıkama

Halı yıkamada en çok dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de kullanılan temizlik maddesinin yapısıdır. Zorlu lekeler dışında halılarımıza vücudumuzdan da ölü deri tozları dökülür. Dökülen bu deri tozları, halınızda gözle görülemeyecek mikroorganizmaların, bakterilerin ve mikropların oluşmasına neden olur. Bu mikroorganizmalar halınızın en derin kısımlarına yerleşir ve düzenli temizlik yapılmadığı takdirde hem sağlığınızı etkileyip hem de halınızın kullanım ömrünü kısaltır. Mikroorganizmaları yok edebilmek için halı temizleme yaparken kullanılan deterjan, sabun ve diğer çeşitli kimyasal maddelerin mikrop ve bakterilere karşı anti bakteriyel özellikli olması halınızın hijyeni ve sizlerin sağlığı için oldukça önemlidir. Bu nedenle Mamak halı yıkama tesisimizde halıları temizlerken aynı zamanda kullanılan kimyasal maddelerin yapısına da özen gösteriyoruz.

Halınızın ömrünü uzatmak ve halılarınızı temiz tutup kendi sağlığınızı koruyabilmek adına halı temizliğine dikkat etmelisiniz. Bunun için rutin aralıklarla ve düzenli bir şekilde halıları Abidinpaşa halı yıkama merkezimize göndermek için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Halı Nasıl Yıkanır?

Halıların evimizin her odasında bulunan ve bizi soğuktan korumanın yanı sıra başka özellikleri de bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi ise, deseni ve modeliyle zevkimizi gösteren en önemli eşyalardan biri olmasıdır. Evimizin zeminini kaplar ve en çok kullandığımız eşyaların başında gelir. Her ne kadar dikkat etsek de halının ilmekleri arasına giren kir ve tozlar olabilir. Bu nedenle bu tür mikroorganizmalardan kurtulabilmek için profesyonel bir hizmet almanız gerekmektedir. Halılarınızı güvenilir halı yıkama hizmeti veren Abidinpaşa halı yıkama firmamıza göndererek etkili temizlik sağlayabilirsiniz.

Kullanmış olduğunuz halının cinsine, yapısına ve özelliklerine göre ayrıştırma yapıyoruz. Daha sonra kaliteli kimyasal maddeler, makineler ve özverili ekiplerimizle profesyonel yıkama hizmeti sağlıyoruz. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte halı yıkama makineleri kullanarak uygun fiyatlarla hizmet veren firmamıza halılarınızı teslim edebilirsiniz. Böylece hem detaylı bir temizlik elde eder hem de kendinize vakit ayırabilirsiniz. Makinelerle halı yıkama işlemi sayesinde kendi yıkayacağınızdan daha uygun maliyetle daha ucuz temizliği elde edebilirsiniz.

Abidinpaşa'da Tüm Bölgelere Ücretsiz Servis

Mamak halı yıkama firmamızın ücretsiz servisi ile halınızı kapınızdan alıyoruz. Daha sonra gerekli temizliği sağlayıp, size teslim ediyoruz. Halılarınızı kir durumuna, hassaslığına, büyüklüğüne göre farklı fiyatlandırıyoruz. Daha sonra yıkanacak halıların fiyatını bildiriyoruz. Fiyat onayı aldıktan sonra halınızı yıkıyoruz. Derinlemesine temizlik hizmeti veren firmamızda halılarınızın her birine farklı işlem uyguluyoruz. Bu nedenle istediğiniz temizliği sağladıktan sonra halınızı size teslim ediyoruz. Kuruyan halılar tekrar kirlenmesin diye hemen ambalajlıyoruz. Ardından size belirtilen sürede teslim ediyoruz. Hizmetlerimiz, bölgelerimiz ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi için Abidinpaşa halı yıkama telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Haritada Yerimiz

En çok tavsiye edilen Abidinpaşa halı yıkama Facebook'ta!DİĞER BÖLGELERMamak halı yıkama firmaları arasında en çok tavsiye edilen halı yıkama fabrikası olarak halı yıkama ihtiyaçlarınızda en uygun halı yıkama fiyatları ile siz değerli müşterilerimizin ilk tercihi olmaktan mutluluk duyuyoruz.